HAKKIMIZDA

BİZ KİMİZ ?

Okulumuz Milli Eğitim Bakanlığı, Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı’nın izni ile denizcilik eğitimlerine başlamıştır. Okulumuzda mesleğin en üst noktalarında bulunan eğitmenlerimizle bölgemizin ihtiyacı olan denizcilik ehliyet ve sertifikalarının eğitimleri verilmektedir. Bu eğitimler gelen talepler doğrultusunda çeşitlendirilmekte ve geliştirilmektedir.

Okulumuzdaki eğitimler 4 katlı müstakil ve bahçeli bir binada verilmektedir. Kendine ait bahçeli müstakil binada 4 katlı olup otopark mevcuttur. Derslikler, laboratuarlar ve similatörlerle hizmet kalitesi sürekli geliştirilmektedir.

Uygulama eğitimlerimiz Köyceğiz Gölü kıyısında kurulu uygulama tesislerinde gerçekleştirilmektedir. Burada kursiyerlerimiz denizde karşılaşabileceği acil durumlara karşı bilgili ve donanımlı olarak yetiştirilmektedir.

Okulumuzda Yat Kaptanlığı Eğitimi , Gemici Eğitimi, Yağcı Eğitimi, Denizde Güvenlik Eğitimi (5 Temel Stcw), Radar Gözlem Ve Plotlama Eğitimi, Tıbbi Bakım Eğitimi, İlkyardım Eğitimi, Yolcu Gemileri Gemiadamları Eğitimi, Güvenlik Tanıtım Eğitimi, Güvenlik Farkındalık Eğitimi, Belirlenmiş Güvenlik Görevleri Eğitimleri verilmektedir.

Bizden haberdar olmak için haber bültenimize kayıtolun